Skuteczna terapia przeciwstarzeniowa

WINBACK jest urządzeniem medycznym skutecznie wspierającym nas w walce z różnymi niedoskonałościami. Energia związana z promieniowaniem elektromagnetycznym przekazywana jest przy pomocy elektrod pojemnościowych i rezystywnych. Dzięki temu może być dostarczana w sposób ogólny bądź też miejscowy, powierzchowny lub głęboki. Odpowiedni dobór parametrów, elektrod, właściwa konfiguracja oraz zastosowane protokoły terapeutyczne pozwalają na uzyskanie efektów w miejscach, na których nam zależy.

Terapia przeciwstarzeniowa winback beauty

Winback sprawdza się doskonale, gdy borykamy się z problemami takimi jak matowa, zwiotczała i ziemista skóra. Jest strzałem w dziesiątkę w przypadku podwójnego podbródka, gdy mamy do czynienia z gromadzeniem się tłuszczu w tym miejscu, ale również zatrzymywaniem się wody. Gdy tak się dzieje obserwujemy “opuchniętą twarz” oraz “worki pod oczami”. Seria zabiegów pomoże nam rozprawić się z tymi niedoskonałościami.

Gdy zaobserwujesz u siebie:

  • zmarszczki oraz bruzdy mimiczne
  • worki pod oczami
  • plamy oraz zmiany pigmentacyjne
  • podwójny podbródek
  • zaburzony owal twarzy
  • utratę jędrności skóry

terapia winback beauty  pomoże Ci zniwelować skutki upływu czasu.

Terapia przeciwstarzeniowa – co zyskasz?

Odbudowana i zagęszczona skóra, obkurczone pory, regeneracja, lifting, wypłycone zmarszczki i bruzdy oraz elastyczna i pełna blasku skóra to korzyści jakich doświadczymy poddając się terapii winback beauty.

Jak to się dzieje w przypadku poszczególnych problemów skórnych?

wiotka skóra twarzy – pod wpływem działania WINBACK zachodzi reaktywacja fibroblastów skóry oraz stymulacja naczynek krwionośnych. W rezultacie prawidłowa objętość twarzy zostaje przywrócona. Usunięty też zostaje nadmiar limfy. Poprawia się napięcie skóry

blizny – pod działaniem WINBACK kolor blizny poprawia się i wtapia się ona w tkankę, która ją otacza. Zabieg pomaga stymulować wydzielanie kolagenu wewnątrz blizny oraz jej zmniejszenie.

odmładzanie – dzięki stymulacji odbudowy fibroblastów skóra odzyskuje elastyczność

 

Może Cię również zainteresować:

Masaż leczniczy – wybierz idealny dla siebie!
Belle Spa & Clinic w Warszawie