Młyn Maria – natura i atrakcje miasta w jednym

Młyn Maria to najnowsza inwestycja firmy RealCo. RealCo jest firmą deweloperską działającej w obszarze rewitalizacji obiektów historycznych i zabytkowych w Warszawie i Wrocławiu. Doskonałym przykładem działań dewelopera jest właśnie inwestycja Młyn Maria. Nowoczesne luksusowe apartamenty znajdują się bowiem w zabytkowym kompleksie budynków młyńskich z XIII w. Co zyskują nabywcy nowych mieszkań w tej inwestycji? Nie tylko atrakcje miasta na wyciągnięcie ręki oraz swoje miejsce pośród rozległych terenów zieleni.

Nowe mieszkania w centrum

Młyn Maria położony jest w centrum Wrocławia bezpośrednio nad Odrą. W pobliżu znajdują się takie punkty jak Rynek Wrocławski, Uniwersytet Wrocławski czy Ogród Botaniczny. Podobnie jak wszelkie atrakcje miasta takie jak restauracje, kina czy teatry. Jednocześnie mieszkańcy zyskują dostęp do miejsca, które gwarantuje dobry odpoczynek i wiele możliwości rekreacyjnych na powietrzu. Spacery odremontowanymi bulwarami nad kanałami młyńskimi. Taka przestrzeń i zieleń są rzadko spotykane w centrum dużego miasta.

Mieszkania na sprzedaż Wrocław – gotowe do zamieszkania

Wszystkie mieszkania znajdujące się w inwestycji wykończone zostały w wysokim standardzie do zamieszkania. Znajdą tu Państwo mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe co pozwala na dobranie metrażu dopasowanego do naszych potrzeb. Co dokładnie obejmuje standard do zamieszkania? Warto wiedzieć, że standard ten został opracowany przez architektów, projektantów wnętrz a także specjalistów rynku mieszkaniowego. Jest to wyjście na przeciw zmieniającym się trendom i potrzebom Klienta, który często nie ma ani czasu, ani chęci angażować się w czasochłonne czynności związane z wykańczaniem nabytych nieruchomości. Dzięki temu rozwiązaniu Klienci mogą się wprowadzić do mieszkania, które wyposażone jest w elementy takie jak drewniane podłogi, ceramika, armatura, zabudowa kuchenna. W każdym mieszkaniu kuchnia udostępniana jest mieszkańcom już z sprzętem kuchennym AGD: piekarnikiem, zmywarką, chłodziarko-zamrażarką, okapem i płytą indukcyjną. Dodatkowo, komfort codziennego życia i funkcjonowania w domu podwyższony jest dzięki zainstalowanemu systemowi inteligentnego zarządzania mieszkaniem.

Atrakcyjne mieszkania inwestycyjne

Nieruchomości, zwłaszcza te położone w dobrych lokalizacjach, to doskonała inwestycja. Rynek nieruchomości jest mniej wrażliwy na zachwiania w gospodarce niż chociażby akcje. Pandemia trwa, a ceny mieszkań nie spadają, wręcz przeciwnie. Zakupione mieszkanie możemy przeznaczyć na wynajem i regularnie otrzymywać zastrzyk finansowy.

Opublikowano w Inne