Kursy kosmetyczne w Beauty Lider

Beauty Lider to centrum szkoleniowe w Warszawie, w którym organizowane są nie tylko szkolenia kosmetyczne. Tu również możesz również znajdziesz kursy podologiczne, kursy stylizacji rzęs i brwi, kursy makijaży permanentnego, mezoterapii i medycyny estetycznej. Wiedzę przekazuje kursantom wykwalifikowana kadra szkoleniowa – specjaliści, wykładowcy i instruktorzy, którzy posiadają nie tylko przygotowanie teoretyczne, ale przede wszystkim mają praktykę w zakresie wykonywania zabiegów. Dowiedz się więcej o ofercie Beauty Lider z naszego dzisiejszego wpisu.

Kurs kosmetyczny

Kursy kosmetyczne to szeroki wachlarz szkoleń, wśród których znajdują się m.in. zawodowy kurs kosmetyczny, podstawowy kurs kosmetyczny, kurs karboksyterapia, kurs jonoforezy czy kurs peeling kawitacyjny. Zawodowy kurs kosmetyczny stanowi gruntowne przygotowanie do wykonywania zawodu kosmetologa. Umożliwia uczestnikom zdobycie uprawnień pozwalających na pracę w zawodzie oraz otwarcie własnego gabinetu, w którego ofercie znajdą się nowoczesne i cieszące się zainteresowaniem klientów zabiegi. Podczas kursu poruszane są zagadnienia takie jak budowa skóry, radiofrekwencja mikroigłowa, karboksyterapia, lipolaser, masaże, maski, peelingi, eksfoliacja kwasami, lifting rzęs i wiele innych.

szkolenia kosmetyczne

Kursy podologiczne

Kursy podologiczne wchodzące w skład oferty Beauty Lider umożliwiają udzielanie efektywnej pomocy osobom z dolegliwościami takimi jak wrastające paznokcie, bolesne odciski czy nagniotki. Kursy podologiczne oferowane przez Centrum Szkoleń Beauty Lider to m.in. zawodowy kurs podologiczny, kurs zakładania klamry Unibrace, korekcja wrastających paznokci za pomocą klamer Frazera i 3TO, kurs usuwania brodawek -elektrokoagulacja, kurs klamry tytanowe czy kurs terapia brodawek.

Kursy stylizacji paznokci

Wygląd dłoni to zwłaszcza w przypadku kobiet czynnik wpływający na samopoczucie i pewność siebie. Kursy stylizacji paznokci w Beauty Leader pozwalają kursantom zapoznać się z zagadnieniem stylizacji paznokci jak również ich artystycznym zdobnictwem. Program został tak opracowany, aby mogły z niego skorzystać zarówno osoby bez doświadczenia jak i te, które poszukują profesjonalnego przygotowania do zawody stylistki. Kursy wśród których mogą wybierać przyszli uczestnicy to m.in. zawodowy kurs stylizacji paznokci, kurs zdobnictwa paznokci, kurs Icon Nails, kurs manicure japoński, kurs manicure pedicure SPA, kurs manicure hybrydowy, kurs zdobnictwo paznokci “One Stroke”.

Kursy medycyny estetycznej

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Mogą w znaczny sposób poprawić jakość naszego życia i postrzeganie własnej osoby. Wiele z nich nakierowanych jest na profilaktykę i zapobieganie postępującego starzenia się skóry. Wiele zabiegów jest także dedykowanych działaniom rekonstrukcyjnym i niwelującym skutki już dokonanych zmian. Również z tego względu oferta Beauty Leader została poszerzona o kursy takie jak kurs nici PDO, szkolenia stymulatory tkankowe czy też kurs Festiwal Ust – wypełniacze.

Kursy kosmetyczne w Beauty Leader organizowane są w niewielkich grupach w trybie dziennym, weekendowym, a nawet wieczorowym i indywidualnym.