Hotel Grodzisko – Oferta Wielkanocna

Święta Wielkanocne to czas, który najczęściej spędzamy osobami bliskimi naszemu sercu. Kojarzą nam się z ciepłem i uśmiechem na twarzach tych, których kochamy. To wspólnie spędzony czas, który powinien być wolny od trosk i problemów życia codziennego. Nie bez znaczenia jest również jedzenie, którym raczymy naszych najbliższych. Chcemy, aby było ono smaczne, atrakcyjnie podane i razem z dodatkami świątecznymi pomagało stworzyć wyjątkową świąteczną atmosferę. Oferta Wielkanocna przygotowana przez Hotel Grodzisko to propozycja, z której warto skorzystać jeśli zależy nam na smacznych, tradycyjnych potrawach a nie mamy czasu albo chęci na wielogodzinne przygotowania.

Restauracje Grodzisk Mazowiecki

Restauracja Grodzisko na co dzień oferuje swoim gościom i klientom smaczne i różnorodne dania. Dba o to, aby śledzić trendy i tradycyjne receptury podawać w najlepszej formie. To idealne miejsce nie tylko na spotkania w małym gronie takie jak rodzinny niedzielny obiad, spotkanie z przyjaciółką czy randka we dwoje. Hotel Grodzisko to hotel pod Warszawą, w którym organizowane są również wydarzenia biznesowe takie jak imprezy integracyjne, konferencje czy warsztaty oraz przyjęcia weselne.

Oferta Wielkanocna – pakiety

Dla klientów przygotowane zostały dwa pakiety zawierające dania gorące, zimną płytę i desery.

Dania gorące wchodzące w skład 1 pakietu obejmują żurek z białą kiełbasą i polędwiczkę z grilla z ziemniakami puree i sosem koperkowym oraz bukietem surówek. Zimna płyta to m.in. staropolski pasztet z żurawiną, babeczki z musami, 3 rodzaje jajek faszerowanych i tradycyjna sałatka jarzynowa.  Bufet deserowy to z kolei propozycja ciast świątecznych, pakiet napoi, kawa oraz wybór herbat. Koszt za osobę to 135 zł netto.

W 2 pakiecie otrzymają Państwo żurek z biała kiełbasą, pieczoną kaczkę z żurawiną, pieczonym jabłkiem z ziemniakami oraz sałatka z buraczków. Zimna płyta zawiera m.in. jajka faszerowane, tatar z łososia, pasztet z królika, tatar ze śledzia czy też sałatkę truskawkową z orzechami. W bufecie deserowym znajduje się wybór ciast świątecznych, pakiet napoi oraz kawa i wybór herbat.

Szczegóły na stronie Hotelu Grodzisko.